Menu

O wszystkim i o niczym

Ten blok jest poświęcony dla każdej z nas kobiet czy dziewczyn będzie o wszystkim i o niczym. Kontakt zosiekvenus.blog@gmail.com

Jak pozbyć się trądziku? cz1

zsiekvens

Wiele kobiet ma problem z trądzikiem ,nie tylko nastolatki ,ale też dorosłe kobiety a ja powiem ci jak się pozbyć tego problemu.

1. Idź to dermatologa

Jest to lekarz ,który ma wiedzę i doświadczenie nam pomoże. Nie wstydzie się swojej cery to jest profescjonalistą i nic ci nie wytknie i krzywo nie spojrzy. Przepisze ci on odpowiednie leki lub kuracje.

2.Oczyszczanie twarzy 

Jest to bardzo ważne najlepiej dwa trzy razy dziennie nasza cera się zapycha ,brudzi ,osadzają się pyłki i różne inne zanieczyszczenia.  Można to robić na przykład pianką, żelem są to tego szczoteczki do oczyszczania twarzy i można stosować to razem.

3.Używanie specialistycznych kosmetyków 

Mogą być zapisane przez lekarza ,ale można kupić nie ,które bez recepty w aptece na pewno sprzedawca lub farmacełta dobrze wam doradzi.

 

 

 

 

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • kaathe

    Do tej listy dodałabym jeszcze test na nietolerancje pokarmowe. Czasami okazuje się, że żadne kosmetyki nie dają większego rezultatu, ponieważ problem leży po stronie układu pokarmowego. Sprawdź czy przypadkiem nie masz alergii na jakieś produkty. Na euroline food można takie badanie zrobić samodzielnie w domu.

© O wszystkim i o niczym
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci