Menu

O wszystkim i o niczym

Ten blok jest poświęcony dla każdej z nas kobiet czy dziewczyn będzie o wszystkim i o niczym. Kontakt zosiekvenus.blog@gmail.com

Jak pozbyć się trądziku? cz2

zsiekvens

Jest to druga część wpisu o usuwaniu trądziku. Jest jeszcze wiele rzeczy ,które możesz zrobić ,żeby pozbyć się tego problemu.

1.Używanie kwasów

Zrobię o tym osobny wpis , ALE OBSOLUTNIE NIE RÓB TEGO SAMA W DOMU. Takie zabiegi może wykonywać tylko kosmetolog i dermatolog. Można zacząć od kosmetyków z 1% a może 2% kwasem np. tonik,krem,serum.

2.Oczyszczanie i nawilżanie twarzy.

Jest to rewolucyjna metoda ,która polega na na przykład używanie maski oczyszczającej a później nawilżającom. Działa to na takie zasadzie ,że pozbywamy się zanieczyszczeń a następnie dostarczenie odpowiedniego nawilżenia lub odżywienia.

3. Specialistyczne leki

Są firmy ,które zajmują one się produkują takich leków ,są one dostępne na receptę lu bez recepty , dobrym przykładem jest lek Visaxinum jest on najbardziej popularny ,ale nie jedyny. Farmaceuta będzie miał odpowiednią wiedzę ,żeby wam dobrze doradzić.

4.Branie hormonów

Trzeba koniecznie iść do lekarza ,żeby rozpocząć terapie hormonalną ,ale trzeba pamiętać jeśli coś się ureguluje to się coś rozleguje to jest charakterystyczne dla tej terapii 

 Mam nadzieje ,że wam pomogłam.

© O wszystkim i o niczym
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci