Menu

O wszystkim i o niczym

Ten blok jest poświęcony dla każdej z nas kobiet czy dziewczyn będzie o wszystkim i o niczym. Kontakt zosiekvenus.blog@gmail.com

Korzyści płynące z bycia członkiem klubu Rossmann

zsiekvens

Ostatnio pisałam o promocjach w Rossmanie i ,że można uzyskać nawet -55% rabatu a wystarczyć dołączyć do klubu Rossmann ,ale to nie jedyne korzyści a chciałam bym was do zarejestrować się bo ja i wiele kobiet zostawiają tam dużo pieniędzy a chciałam bym mieć z tego jakieś provity. I przedstawić taką listę.

1.Oszczędzanie

Przy zakupach dostajemy regularnie rabat

2. -20% na drukowanie zdjęć

Może nie wiedzieliście ,że w drogerii można wywołać zdjęcia teraz nie trzeba chodzić do fotografa ,żeby mieć zdjęcie w formie fizycznej. A to jest wspaniały prezent czy pamiątka.

3. Pomoc

Wspieramy lokalne organizacje dobroczynne. Nie wiem jak wy ,ale ja bardzo ludzie pomagać wszystkim przy każdej okazji i mamy okazje to zrobić przy zwykłych zakupach.

4.Oszczędność na produktach dla dzieci

Rodzice znają fizyczną kartę i program Rosnę ale teraz można mieć te same rabaty w formie elektronicznej bo teraz prawie wszyscy nie wychodzą z domu bez telefony.

5. Nie musisz nosić karty lojalnościową

Ja osobiście nie lubię nosić tysiąca kart i często nie noszę portfela ze sobą a telefon zawsze jest to dla mnie duży plus

Więcej informacji na

 http://www.rossmann.pl/klub

*informacje wzięte z ulotki Rossmann

 

 

 

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Ania] *.sta.estpak.ee

    Moim zdaniem jest wiele korzyści płynących z bycia członkiem oraz stałym klientem. Dlatego tak bardzo lubię programy lojalnościowe jak zencard.pl któe pozwalają mi jako kupcowi zdobyć fajne promocje lub przeceny na róznego typu towary. Jest to mocno budujące widząc, że dana firma traktuje cię priorytetowo.

© O wszystkim i o niczym
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci