Menu

O wszystkim i o niczym

Ten blok jest poświęcony dla każdej z nas kobiet czy dziewczyn będzie o wszystkim i o niczym. Kontakt zosiekvenus.blog@gmail.com

Jak ubierać się modnie ,ale nie tak jak wszyscy?

zsiekvens

Wszystkie chcemy ubierać się modnie ,ale jak zobaczymy inną dziewczynę ,która ma coś takie samo jak my to nas szlak jasny trafia. A jak kupujemy w sieciówkach jest to bardzo częste zjawisko. A ja powiem jak tego uniknąć.Ja osobiście staram się jak najrzadziej kupować w tego typu sklepach.

1. Butiki 

Jest to moje ulubione rozwiązanie. Zacznę od towaru jest to odzież po pierwsze wyższej jakości niż w siecówkach, są ładniejsze i na pewno nie tak popularne. Po drugie ekspedientki bardzo miłe, pomocne oraz wykwalifikowane mam na myśli ,że wiedzą o aktualnych trendach, co i gdzie się znajduje, jaki jest skład materiałów i co do naszej figury będzie odpowiednie,przyniosą i odwieszą rzeczy, jakie marki mają w sklepie i bardzo chętnie doradzą czy będzie nam to pasowało. Wystrój jest ładny,ciepły i przyjacielski a czasami nawet ekstrawagancki i oryginalny. Jednak ceny są na pewno wyższe.

2.Sklepy vintage

Inaczej znane lumpeksy lub send-handy. Są ich różne rodzaje na przykład markowe, z rzeczami z zagranicy, z rzeczami skórzanymi i wiele innych. Lecz ,żeby kupować w takich miejscach trzeba mieć sporo czasu i smykałkę do znajdowania perełek oraz trzeba powstrzymać się przed chęciom kupowania wszystkiego bo tanie.

3.Bazary/ targi

Chyba wiem jak wy sobie to wyobrażanie ,ale to już się zmieniło. Często wystawiają się sklepy odzieżowe oraz są przymierzalnie i kompetentni sprzedawcy. Produkty wcale nie są złe jakościowo i wcale nie tanie.

4.Przerabianie starych rzeczy

Jest wiele sposobów ,żeby przerobić dosłownie wszystko za skarbnice wiedzy na pewno posłuży nam internet. Ja nie raz widziałam jak na przykład można przerobić leginsy na letni kostium na plażę, przerabianie prześcieradła na sukienkę, farbowanie koszulki. Wystarczy tylko poszukać

Mam nadzieje ,że wam się to przyda. I dziękuje za przeczytanie.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Alicja] 185.30.125.*

    Bardzo ciekawy wpis! Według mnie warto mieć sprawdzone miejsca, gdzie zawsze trafimy na ciekawą kolekcję ubrań. Oprócz butików, czy bazarów proponowałabym również rozejrzeć się w Internecie. Można wyszukać tutaj wiele ciekawych propozycji rozpoczynając od koszuli reklamowych, a kończąc na eleganckich sukienkach.

© O wszystkim i o niczym
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci