Menu

O wszystkim i o niczym

Ten blok jest poświęcony dla każdej z nas kobiet czy dziewczyn będzie o wszystkim i o niczym. Kontakt zosiekvenus.blog@gmail.com

Triki ,których naprawdę używam cz.1

zsiekvens

1. Dolewanie do lakieru do paznokci zmywacza

Jeśli wasz lakier nie jest zdatny do użytku do dolejcie do niego zmywacza do paznokci zamiast używaniu lakieru 12 miesięcy możecie nawet 24 nawet  do 30 miesięcy.

2. Zmywanie makijażu olejem kokosowym

Jest on tłusty i treściwy idealne nadaje się do zmywania makijażu bo daje sobie tym wspaniale radę tak samo  z oczy i twarz i odżywia skórę jedynym minusem jest to że trzeba go zmywać cieplejszą wodą.

3. Mycie twarzy pod prysznicem 

 Jak widzę filmy youtuberek pod tytułem '' My mornig routine'' My night routine'' i jak one twarz myją to mnie rzuca o ziemię trzeba twarz porządnie zmoczyć później również porządnie wymasować płynem do tego przeznaczonym oraz tysiąc razy porządniej spłukać. Wieczorem robię to pod prysznicem bo jest łatwiej i wygodnie, a rano robię to w pidecie (minuta na śmiech i napisanie hejtu) albo w kuchni gdzie bateria jest wyciągana także polecam mycie twarzy tej aramaturze.

 4. Wycieranie twarzy papierowym lub ręcznikiem papierowym

Miałam kiedyś osobny ręcznik do twarzy ale on gromadzi bakterie i bród ale najlepszym sposobem są rzeczy jednorazowe one są dość sterylne i pomoże to w walce z trądzikiem i zmianami skórnymi.

5. Peelingowanie skóry głowy

Robię to zwykłym peelingiem do ciała. Usuwa on martwy naskórek z głowy i działa to przeciw nadmiernemu przetłuszczania się włosów 

 

© O wszystkim i o niczym
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci