Menu

O wszystkim i o niczym

Ten blok jest poświęcony dla każdej z nas kobiet czy dziewczyn będzie o wszystkim i o niczym. Kontakt zosiekvenus.blog@gmail.com

Wegańska depilacj

zsiekvens

Można nie wiedzieć ,że maszynki do golenia są testowane na zwierzętach znaczy paski nawilżające można kupić maszynki bez tych pasków czyli jednorazówki ale to nie jest ekologiczne ani ekonomiczne. Krem do depilacji bardzo ciężko znaleźć wegański jest taki z Isany ale nie usuwa włosów i uczula sama przetestowałam i nie polecam. Depilacja na ciepło w salonie nikt zapewne nikt nie poda składu bo najprawdopodobniej sami nie wiedzą, Jednym z rozwiązań są depilatory elektryczne albo depilacja światłem. Ale znalazłam bardziej ekonomiczny sposób są to maszynki na żyletki  zwane również tradycyjnymi,które teraz wracają to łask wydajemy raz na obudowę i tylko dokupuje żyletki a paczka żyletek to około  7 zł a wegańską piankę do golenia nie trudno jest znaleźć . Żyletki o wiele się mniej tępią niż tradycyjne ostrza . Ale ,żeby zacząć to praktykować trzeba być wprawionym bo dużo łatwiej się się zaciąć przez brak ruchomej główki.  Gdzie można je znaleźć ja polecam te z wilkison sword ale można je zakupić również na    http://sklep.tradycyjnegolenie.pl/pl/6-maszynki-tradycyjne-na-zyletki-mercur-solingen-wilkinson .Za to jest to dużo łatwiej zdezynfekować  gładkość od pierwszego pociągnięcia i jak mówiłam jest to ekologiczne ekonomiczne oraz wegańskie.Gorąco polecam przetestować tą metodę.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Żyj Zdrowiej] *.cable.smsnet.pl

    Czy kiedykolwiek próbowałaś depilacji pastą cukrową? Sam, słyszałem o niej wiele dobrych opinii. Można zrobić ją bez wychodzenia z domu i nie wymaga korzystania z maszynki do golenia, co sprawia, że tego typu pozbywanie się zbędnego owłosienia bez wątpienia jest wegańskie.

© O wszystkim i o niczym
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci