Menu

O wszystkim i o niczym

Ten blok jest poświęcony dla każdej z nas kobiet czy dziewczyn będzie o wszystkim i o niczym. Kontakt zosiekvenus.blog@gmail.com

Kobiecy niezbędnik wakacyjny

zsiekvens

1.Suchy szampon

Na wakacjach nie będzie się chciało myć głowę będziemy woleć robić wszystko inne niż myć głowę a to na drugi dzień uratuje nam głowę.

2.Okulary przeciwsłoneczne

Słońce jest bardzo nie zdrowe również dla naszych oczów. Koniecznie z filtrem bo lepiej chronią nasze oczy i oczywiście będziemy lepiej widzieć.

3.Krem z filtrem

Jak już wspomniałam słońce jest bardzo nie zdrowe i przyspiesza starzenie skóry więc trzeba stosować filtr dzięki temu też unikniemy płaczu i pieczenia w nocy. Ja niestety nie mogę używać bo mam uczulenie na jakiś składnik z rzeczami w czasie opalanie czy przeciw czy przyspieszaniu lub po opalaniu i nie mogę używać tego typu produktów.

4. Chusta lub narzutka plażowa

Ja uwielbiam chodzić w tak zwanej modzie plażowej uratuje wam życie jak dostaniecie jakieś uczulenie albo najemy się i wywali nam brzuch lub po prostu bo kąpieli lub gdy chodzimy po plaży  to będzie zbawianie.

5. Środek przeciw owadom 

Każdy kocha komary rób inne owady które nas gryzą  i trzeb im przeciwdziałać nie ważne gdzie jedziecie zawsze to zabierzcie bo nawet jak będzie trzeba przejść przez las wieczorem i już będziecie całe pogryzione.

6.Krem po opalaniu

Chociaż używamy krem z filtrem za długo go trzymałyśmy, był za słaby,  poszłyśmy się kąpać albo po prostu go zapomniałyśmy to ,żeby nie płakać w nocy lub żeby nam skóra nie schodziła to zapobiegnie temu.

7.Maść na ugryzienia

Nie ta się na wakacjach nie zdobyć chodź jednego ugryzienia  a to swędzi i piecze a to złagodzi ból i swędzenie oraz przyspieszy schodzenie tego świństwa.

8.Tampony

Żadna z nas nie chciałby by mieć okresu na urlopie ale zdarza się ale ,żeby nam to nie zepsuło tego to tampony będą zbawieniem mi zdarza się zapomnieć o kresie kiedy używam tamponów  i będzie mogły robić wszystko na co macie ochotę

9. Powerbank

Wiadomo ,że przy intensywnym korzystaniu z telefonu leci bateria a przy podróżach to już nie ma ograniczeń.

10. Żel antybakteryjny

Nie zawsze mamy jak umyć ręce i wtedy wyciągamy taki żel używamy i mamy ręce czyste.

11.Wodoodporne kosmetyki

Jeśli będziemy chciały się malować niezbędne będą wodoodporne kosmetyki czy przy kąpaniu się w zbiorniku czy w czasie upałów. 

12.Krem BB lub CC

Jeśli nie chcemy się malować to zawsze jest ryzyko ,że nam coś wyskoczy albo coś się stanie z naszą skórą to zakamufluje i będzie lekkie i idealne na ten czas.

13.Pianka do golenia i maszynka

Jakom kolwiek metodę depilacje preferujecie zawsze lepiej to wziąć bo przezorny zawsze ubezpieczony.  

14. Książka

Nie można cały czas bezczynie wylegiwać się na plaży to sięgnijcie bo książkę nawet kiedy jedziecie w góry lub inne miejsce to nawet przed snem przeczytajcie chociaż jeden rozdział.

15.Duża pojemna torba 

Na wakacjach do zabrania będzie tysiąc rzeczy i trzeba je gdzieś zmieścić .

16. Japonki

Na plaże basen czy po hotelu zawsze trzeba zabrać.

17.Wieczorna sukienka

Nigdy nie wiadomo czy nie wyjdziemy do klubu na imprezę czy znajdziemy wakacyjną miłość i nie trzeba iść do eleganckiej restauracji czy do teatru. 

18. Strój kąpielowy

Rzeka jezioro zalew basen bądźmy spontaniczny i przygotowani na wszystko.

19. Ręcznik kąpielowy

Oczywiście ma to nawiązanie to poprzedniego punktu.

20. Leki przeciw bólowe i rozkurczowe oraz wapno

Nikt nie chce chorować na wakacjach ale zdarza się i żebyś nie musieli biegać do apteki najgorzej jest jak pojechaliśmy do innego kraju i nie idzie się dogadać z farmaceutom.

21. Prezerwatywy 

Nie chcemy wrócić z wakacji w ciąży albo z chorobą weneryczną więc polecam wsiąść jeśli chcemy tego iniknąć.

22.Plastry

Otarcia rozcięcia zdarzają się a można dostać zakażenia od niewinnego rozcięcia. 

23.Buty sportowe lub trampki

Nawet jeśli nie planujemy daleko chodzić to pogada i życie jest zmienne.

Jest to lista rzeczy które powinno się wsiąść na wakacje a nie są oczywiste lub o nich zapominamy 

Co z tego ,że wakcje się skończyły a ja dopiero dodaje ten post na następny rok się przyda albo jak wyjeźdzacie po za sezonem.

 

    

 

 

© O wszystkim i o niczym
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci