Menu

O wszystkim i o niczym

Ten blok jest poświęcony dla każdej z nas kobiet czy dziewczyn będzie o wszystkim i o niczym. Kontakt zosiekvenus.blog@gmail.com

Kosmetyki naturalne czyli dlaczego warto ich używać

zsiekvens

Zmieniam moje kosmetyki i pielęgnacyjne oraz kolorowe i są to powody przez ,które to robię

1. Nie jestem w 100% zadowolona ze swojej codziennej pielęgnacji

Jest dobra ale mogła być lepsza i jedyne jakie zmiany na lepsze zauważyłam to lepsze nawilżenie ale nic po za tym 

2. Są nie testowane na zwierzętach i wegańskie

Praktycznie wszystkie kosmetyki posiadają te cechy bo w założeniach szanują naszą planetę, zwierzęta oraz nasz tryb życia.

2.Naturalne kosmetyki lepiej pielęgnuje cerę 

Każdy wie ,że alkohol i wiele innych sztucznych substancji bardziej może  nam zaszkodzić niż pomóc

3.Nawet kosmetyki kolorowe pielęgnują cerę 

Tak często tradycyjne kosmetyki z drogerii z składem bożal się boże może i dają ładny efekt ale niszczą naszą  cere kosmetyki do makijażu naturalne często zawierają oleje minerały wyciągi esencje witaminy itp.

 4.Idealne dla cery cery wrażliwej i z problemami wszelkiego typu 

Ile razy produkt uczulił wyspał zapchał lub zrobił duże szkody takie rzeczy nie powinny się działać w tym przypadku

5.Nie zrobią nam krzywdy w najgorszym wypadku nie zrobią nic

 Jak wspominałam punkt wyżej najwyżej nie zobaczymy pozytywnego skutku pilegnacji czyli zmieszamy ryzyko bubli

6.Delikatny nie drażniący zapach

Niech pierwsza rzuci kamieniem , której nie trafił się kosmetyk ,który tak śmierdział że nie dało się go użytkować. Uważam że każdej z nas trawił się taki bubelek. Tego nie powinno być bo to sama natura wiadomo nie wszystko będzie pachnie lawendą i róża ale na pewno nie będą mieć chemicznego odoru.

7.Nie zawierają szkodliwych substancji 

Już wspominałam o tym w punktach wyżej. Te kosmetyki nie posiadają składników ,które nam szkodzą bo 99% to dobroczynne składni a co nam ma zaszkodzić olejek z drzewa herbacianego czy wyciąg z róży ?

8.Proste składy

Składy bez utwardzaczy konserwantów sztucznych barwników perfum i wszystkiej tej chemii która jest wielką czarnąmagie

9. Skutecznie działanie.

Ja zauważyłam dużą różnice w zmianie pielęgnacji poprawiła się mocno kondycja mojej skóry i wygląda najlepiej od czasu dziecintwa. Pozbyłam się większości mankamentów mojej skóry.

10.Szeroki wybór 

Jest bardzo duży wybór ale głownie w internecie i w aptekach ale są marki ,które można dostać w drogeriach np alterra, vianek/ sylveco, babuszka agafia.

11. Bliżej natury 

Choćjedna rzecz ,która może nas przybliżyć do matki natury w tym ciągłym pędzie mało kto ma czas na takie pierdoły typu spacer pójście do ladu nad rzeke dokładniejsze opiekowanie się swoimi zwierzakimi i ogródkie czy zdrową diete każdy mm bliżej żeby pomóc sobie i matce naturze jest bezsenny

12.Brak składników ,które powodują u nas odruchy wymiotne.

Wiecie może co to jest piżmo, emoliety, kolagen sprawdziecie i biegnicie do łazienki bo zwrócicie ostatni posiłek aleto nie tylko wyjatki mnóstwo jest takich kosmetyków.

Mam nadzieje ,że przekonałam was ,że warto jest kupić choć jeden krem i sprawdzić ja osobiście już mam pare wykorzystanych opakowań takich cudeniek.

Od ostaniego wpisu upłyneło 171 dni to szmat czasu i chiałam was bardzo za to przeprosić wile się w moim życiu zmieniło i nie miałam czasu ale teraz myślę ,że będzie tylko lepiej i znowu wziesiemy się na szczyt i będziemy odnosić jeszcze większe sukcesy.

 

© O wszystkim i o niczym
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci